doomo
projekty domów (nie)typowych
Kontakt

doomo@doomo.pl
+48 603 272 968

/ dni robocze: 10.00-18.00 /
Facebook   Instagram   Pinterest
WIEDZA
Nie boimy się
nowych technologii i nietypowych wymagań
IDEE
Realizujemy
nowoczesne
koncepcje
JAKOŚĆ
Indywidualne podejście do każdego projektu, dbałość o detale
EKO
Stosujemy optymalne rozwiązania energooszczędne

Projekty indywidualne
Podstawą naszej działalności są projekty indywidualne, oparte na niepowtarzalnych rozwiązaniach wynikających z uwarunkowań lokalnych oraz Twoich oczekiwań. Taka forma projektu jest gwarancją udanej realizacji - zobacz przykłady. Projektujemy w całej Polsce, także poza granicami. Prowadzimy formalności i nadzory autorskie. Polecamy sprawdzonych wykonawców. Jeśli planujesz budowę skontaktuj się z nami. Przedstawimy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.Projekty gotowe
Na polskim rynku dużą popularnością cieszą się projekty gotowe. Mimo ogromnej ilości, większość jest do siebie podobna, sztampowa oraz ukazuje tylko skromny wycinek tego, jak może wyglądać dom jednorodzinny. Chcemy to zmienić umożliwiając Ci większy i bardziej świadomy wybór. Dlatego opracowaliśmy własne, nowoczesne i oryginalne projekty. Jeśli poszukujesz czegoś więcej niż przeciętny 'katalogowiec', zobacz nasze projekty.Projekty deweloperskie
Sukces przedsięwzięć komercyjnych to połączenie oczekiwań i możliwości inwestora z potrzebami i gustami przyszłych mieszkańców. Niezbędne są również profesjonalne opracowania graficzne oraz działania marketingowe. Jesteśmy w stanie spełnić te wszystkie wymagania. Nasze możliwości w tym zakresie potwierdzają: setki zrealizowanych domów, zdobyte nagrody i wyróżnienia oraz szeroka grupa odbiorców w mediach społecznościowych.

Nagrody / Wystawy / Warsztaty


Dom 'nad łąką'
pod Częstochową
2024
doomo
Dom pod Kassel
Niemcy
2022
doomo
Dom 'mazurski'
Rybical
2021
doomo
Dom 'z widokiem'
Mogilany
2018
doomo
Dom 'z widokiem'
Mogilany
2017
doomo
Dom 'z widokiem'
Mogilany
2016
doomo
Dom 'z widokiem'
Mogilany
2016
doomo
Dom 'brda'12'
-
2015
doomo
Osiedle
'Srebrne Stawy'
2014
JK-Architekci
Stadion
Ruchu Chorzów
2013
JK-A + Andrea Maffei
Pomorskie
Muzeum Motoryzacji
2013
JK-Architekci
Zagospodarowanie
Centrum Nysy
2012
JK-Architekci
Warsztaty studenckie
Katowice
2011
JK-Architekci
Mały rynek
Opole
2011
JK-Architekci
Szyb Krystyna
Bytom
2009
JK-A + Dyrda Fikus
Centrum Jana Pawła II
Kraków
2007
praca w Aedas CE
Hala sportowa
Legionowo
2007
doomo + Piotr Jasiński
Wydział Chemiczny
UAM w Poznaniu
2005
praca w Stabil
Hipercentrum
-
2004
Jarosław Krysiak


Referencje / Opinie
W domu zaprojektowanym przez 'doomo' mieszka nam się wyśmienicie, i co może zaskakujące - lub nie :) - nie ma nic, co byśmy w nim zmienili.

-
dom parkowy / Zalesie Górne

Nieustannie poszukując w życiu nietuzinkowych rozwiązań oraz ponad wszystko ceniąc kreatywność i profesjonalizm nie mogliśmy znaleźć lepszego partnera do realizacji projektu domu. Ze studiem 'doomo' udało się zrealizować projekt odważny, początkowo zaskakujący, a przede wszystkim spełniający nasze oczekiwania. Ta współpraca była czystą przyjemnością. Dziękujemy.

-
dom z widokiem / Mogilany

Budujemy dom na Mazurach, pracownia 'doomo' jest z Katowic, odległość zdawałoby się ogromna, ale wcale nie odczuwalna, zarówno podczas projektowania, jak i opieki architekta już w trakcie budowy. Żadne z naszych pytań, czy to mailowych, czy telefonicznych nie zostało pominięte, a pomoc zawsze rzetelna i fachowa. Sam projekt domu... dom marzeń, najpiękniejszy w okolicy!

-
dom mazurski / Rybical

Wysoka kultura osobista, nowoczesne i estetyczne projektowanie, otwartość na wizję klienta.

-
dom na skarpie / Mogilany

Świetni architekci, szczerze polecam! Współpraca z nimi to była naprawdę przyjemność, dom skrojony na miarę, wszystkie nasze marzenia zostały w nim uwzględnione, a nie było to łatwe, biorąc pod uwagę ograniczenia naszej działki. Piszę tę opinię, gdy dom jest już gotowy i w nim mieszkamy, i cały rozkład funkcjonalny super się sprawdza. Architekci doradzają, ale też są otwarci na pomysły klientów. Naprawdę warto było zainwestować w projekt indywidualny :)

-
dom na styku / Więckowice

Uwielbiam swój domek! Działka była trudna (trójkątna, z dużą różnicą poziomów), plan zagospodarowania wymagający… a gotowym dostępnym projektom zawsze czegoś brakowało. Współpraca z 'doomo' pozwoliła urzeczywistnić moje marzenie :) na trudnej działce z pięknym widokiem :) z czystym sumieniem polecam wszystkim osobom, którym marzy się funkcjonalny energooszczędny dom, do którego wraca się po pracy czy urlopie z przyjemnością, bo jest „uszyty na miarę” :)

-
dom ksz'18 / Książniczki

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z 'doomo', projekt z adaptacją został wykonany terminowo, kompletnie i rzetelnie. Bardzo dobry kontakt z architektem na każdym etapie realizacji inwestycji. Minimalistyczne, oryginalne i przykuwające uwagę projekty, które są rzadkością w naszej przestrzeni architektonicznej. Polecamy.

-
dom modny II / Dolina Baryczy

Po roku nieudanych prób poszukiwań projektu idealnego "pod Nas" zdecydowaliśmy się na indywidualny projekt od 'doomo'. Nasza współpraca zaczęła się i bazowała na zauważonej na stronie pracowni 'doomo' (nie)typowej budowie domu, który ujął Nas klasyczną bryłą w nowoczesnym wydaniu. Po rozmowie telefonicznej z Panem Jarkiem wiedzieliśmy, że jest to osoba, która zrozumie Nasze wizje, potrzeby i możliwości i serdecznie przyjmie Nasze amatorskie projekty rysowane na kolanie :). Nie mając możliwości spotkać się osobiście wszelkie szczegóły, zmiany, poprawki dokonywaliśmy drogą mailową i telefoniczną. Jesteśmy wdzięczni za tak udaną, otwartą, szybką współpracę oraz wiele porad, rozwiązań. Na etapie budowy także mogliśmy liczyć na pomoc. Szczerze polecamy! Mamy dokładnie to o czym marzyliśmy.

-
dom olb'19 / Olbrachtów

Super współpraca. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy w 100% :)

-
dom czarny / Zabierzów
Pracownia / Projektanci

Doomo zrodziło się z pasji i zapału pary architektów. Doomo to zespół bliskich współpracowników oraz inżynierów branżowych. Nasze domy, a są ich setki, znajdziecie we wszystkich częściach Polski: w górach, nad morzem, pod Wawelem, w pięknej stolicy i na naszym Śląsku. Projektowaliśmy także w Niemczeń i USA. Tworzymy, aby pozytywnie i realnie wpływać na otoczenie i Wasze życie. Więcej o naszej pracy, architekturze i projektowaniu przeczytacie na doomo blogu.


arch. Barbara Borowik-Krysiak

arch. Jarosław Krysiak


102
projekty
indywidualne
24
projekty
gotowe
2
osiedla
/159 domów/
20
lat
doświadczenia
Członkostwo
/ IARP / Izba Architektów RP
/ SARP / Stowarzyszenie Architektów RP

Napisali o nas

Adresy biur
Katowice, ul. Kochanowskiego 18/20 - mapa
Kraków, ul. Niewodniczańskiego 20G/2 - mapa

Dane firmy
DOOMO, ul. Obroki 81/83/10, 40-833 Katowice
NIP: 573 239 60 52, REGON: 240961713